About Zielynska

Zielynska to marka, którą z powodzeniem budujemy od 2016 roku. Zaczynaliśmy od szortów DIY, następnie były skórzane worko- plecaki i ręcznie malowane Tshirty oraz bluzy. Dzisiaj w asortymencie mamy również zdobione i przeszywane wg własnego projektu dżinsowe kurtki. Patchworkowe portrety naszywane na vintage kurtki dżinsowe i nie tyko, to znak rozpoznawczy marki. Tak samo czapki z blaszką zdobione logiem marki, to już kultowy produkt!

Od niedawna na stronie pojawiła się również zakładka Zielynska VINTAGE . Znajdziecie w niej perełki z lat 80, czy 90tych, które skomponowane odpowiednio z aktualnymi trendami dadzą niepowtarzalny, oryginalny look!

W zakładce BLOG, zapoznamy Was troche bardziej z produktami, które tworzymy  oraz np sposobami na to jak dać „drugie życie” ubraniom z dna szafy. W okresie zimowym mamy nadzieje w końcu znaleźć więcej czasu na nowe, ciekawe wpisy. Także zachęcamy do śledzenia 🙂

Zapraszam do zapoznania się z moją stroną i pamiętajcie, że u Zielynska wszystko jest tworzone zgodnie z zasadą „zero waste” i gwarantujemy niepowtarzalność produktów.

 

XOXO,

zespół Zielynska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *